ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Asystent Projektanta branży drogowej
praca : oferty pracy
2024.04.18

Asystent Projektanta branży drogowej

Miejsce pracy: Brzozów

Region: podkarpackie

Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Pro-Inwest Łukasz Wyżykowski, ul. Legionistów 4, 36-200 Brzozów świadczące od 2012 roku usługi projektowania i nadzoru inwestorskiego w zakresie obiektów komunikacyjnych poszukuje 2 osób do pracy na stanowisku asystent projektanta branży drogowej.

Wymagania:

Ukończone wyższe studia techniczne - budownictwo (lub w trakcie studiów),

Biegła znajomość oprogramowania Autodesk – AutoCAD,

Biegła znajomość oprogramowania Microsoft Office,

Dodatkowym atutem będzie znajomość Civil 3d, ZUZIA

Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,

Wymagane prawo jazdy kat. B,

Obowiązki:

Wykonywanie dokumentacji technicznych w branży drogowej pod nadzorem projektanta,

Udział w koordynacji wielobranżowych projektów,

Opinie, uzgodnienia, konsultacje społeczne.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

Udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

CV.

www. projektydrogi. pl

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
Inne ogłoszenia użytkownika
dom i ogród : wykładziny, dywany

Dywan 120x170

Mam do sprzedania dywan o wymiarach 120c170 cm. Dywan w dobrym stanie. Dywan wymaga odczyszczenia.

90 PLN
Humniska

Dywan do pokoju dziecka 120x180

Mam do sprzedania dywan do pokoju dziecka o wymiarach 120x180 cm. Dywan jest w stanie bardzo dobrym. Dywan bardzo dobrej jakości.

130 PLN
Humniska

Wycieraczka do butów, wykładzina

Mam do sprzedania wycieraczkę do butów / wykładzinę o wymiarach 90x150 cm. Wycieraczka w dobry stanie.

80 PLN
Humniska
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWCZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE