ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) ELEKTROMONTER LINII WN i NN
praca : oferty pracy
2023.11.24

ELEKTROMONTER LINII WN i NN

Szanowni Państwo,
Firma Zakład Budowlano - Remontowy Later Sp. z o. o. w Rymanowie poszukuje osoby na stanowisko: ELEKTROMONTER LINII WN i NN

Główne zadania:
- praca na liniach elektroenergetycznych WN i NN ( słupy, przewody, prace pomocnicze)

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- praca na wysokości ( pow. 3m )
- Praca w delegacji
- Możliwość przyuczenia do zawodu

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Rymanów
gmina Rymanów, powiat krośnieński, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

ELEKTROMONTER KIEROWCA KAT. C + HDS

Szanowni Państwo, Firma Zakład Budowlano - Remontowy Later Sp. z o. o. w Rymanowie poszukuje osoby na stanowisko: ELEKTROMONTER KIEROWCA KAT. C + HDS Główne

Rymanów
LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWCZĘŚCI SAMOCHODOWEZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów