ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) ELEKTRYK - ELAN SP. Z O. O. SP. K.
praca : oferty pracy
2024.03.20

ELEKTRYK - ELAN SP. Z O. O. SP. K.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się produkcją okuć meblowych poszukuje kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: ELEKTRYK

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Konserwacja i naprawy zespołów automatyki, elektryki oraz robotyki zabudowanych w maszynach produkcyjnych,
- Montaż oraz demontaż podzespołów elektrycznych i automatyki maszyn produkcyjnych,
- Nadzór eksploatacyjny maszyn produkcyjnych, urządzeń elektrycznych i urządzeń automatyki,
- Instalacja urządzeń elektrycznych, komponentów automatyki i robotyki,
- Wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń,
- Rozwiązywanie problemów technicznych w obszarze pomiarów, układów automatyki i sterowań,
- Usuwanie skutków awarii maszyn, urządzeń, instalacji oraz analizowanie przyczyn awarii,
- Zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego,
NASZE WYMAGANIA:
- Wykształcenie minimum średnie,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Uprawnienia SEP E oraz D do 1kV,
- Biegłość posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi,
- Umiejętność wykonywania, sprawdzania układów pomiarów, sterowań i automatyki obiektowej
- Umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych,
- Otwartość i zaangażowanie w naukę, ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
- Podstawy programowania PLC sterowników Siemens lub Fatek,
-Znajomość podstaw programowania robotów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
- Wynagrodzenie ustalone indywidualnie w oparciu o wiedzę i doświadczenie + premia
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
- Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego,
- Przyjazna atmosfera,
Bardzo prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: karolina. adamska elansc. pl w temacie proszę o wpisanie nazwy stanowiska na które zgłaszają Państwo swoją aplikację.
Prosimy o dołączenie w swoim CV klauzuli RODO

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

BRYGADZISTA

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się produkcją okuć meblowych poszukuje kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: BRYGADZISTA ZAKRES

Brzozów
praca : oferty pracy

Pracownik linii lakierni proszkowej

OPERATOR WTRYSKARKI Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się produkcją okuć meblowych poszukuje kandydatów gotowych do podjęcia pracy na linii la

Brzozów
praca : oferty pracy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się produkcją okuć meblowych poszukuje kandydatów gotowych do podjęcia pracy na sta

Brzozów
LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE