ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
praca : oferty pracy
2024.04.29

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Firma Polsal sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko:

Magazynier – operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

- rozładunki/załadunki samochodów ciężarowych,
- wykonywanie innych prac zleconych związanych z pracą w magazynie.

Podstawowe wymagania:
- praktyczna umiejętność jazdy wózkiem widłowym,
- ważne uprawnienia UDT na wózki jezdniowe podnośnikowe,
- odpowiedzialność,
- dyspozycyjność,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- wsparcie doświadczonej kadry,
- odpowiednie narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info polsal. com. pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy - Brzozów, ul. Rzeszowska 10.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Kierownik utrzymania ruchu

Firma Polsal Sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko: Kierownik utrzymania ruchu Zakres obowiązków: • Zapewnienie ciągłości i bez

Brzozów
praca : oferty pracy

Kierownik zmiany

Firma Polsal Sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko: Kierownik zmiany Zakres obowiązków: • Zarządzanie i nadzór nad prawidłowym

Brzozów
praca : oferty pracy

Specjalista d/s zaopatrzenia i zbytu

Firma Polsal Sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko: Specjalista d/s zaopatrzenia i zbytu Zakres obowiązków: • opracowanie i skł

Brzozów
LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW CZĘŚCI SAMOCHODOWEZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów