ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Mechanik przemysłowy
praca : oferty pracy
2024.04.26

Mechanik przemysłowy

Firma POLIKAT poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Brzozów
Główne zadania osoby na tym stanowisku to:
- montaż, demontaż, a także naprawa i obsługa maszyn oraz urządzeń przemysłowych wraz z przeprowadzeniem dokładnej diagnostyki;
- utrzymywanie maszyn w dobrej kondycji technicznej poprzez regularne konserwacje;
- odczytywanie dokumentacji technicznej;
- współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn;
- diagnozowanie i ocenę stanu technicznego urządzeń;

Wymagania
- wykształcenie kierunkowe, wykształcenie średnie techniczne, zawodowe
- mile widziane uprawnienia spawacza, doświadczenie jako tokarz, frezer, ślusarz
- mile widziana znajomość hydraulicznych i pneumatycznych układów sterowania,
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
- znajomość zasad działania maszyn i urządzeń przemysłowych;
- umiejętność diagnozowania i naprawy awarii mechanicznych;

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
- wspierające środowisko pracy;
- pakiet świadczeń socjalnych;
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez POLIKAT S. A. z siedzibą w Brzozowie oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) mających miejsce w ciągu jednego roku. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
Inne ogłoszenia użytkownika

KIEROWNIK PRODUKCJI

Firma POLIKAT S. A. poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI Główne zadania osoby na tym stanowisku to: • Planowanie produkcji oraz zar

Brzozów

Oferta pracy - operator prasy hydraulicznej

Agencja Pracy Tymczasowej MadFran Sp. z o. o. (dawniej: Nowe Koronki Sp. z o. o. sp. k. ) aktualnie prowadzi nabór na stanowisko „operator prasy hydraulicznej”

Brzozów

KONTROLER JAKOŚCI

Firma POLIKAT poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:KONTROLER JAKOŚCI Główne zadania osoby na tym stanowisku to: - badanie jakości i zgodności surowców,

Brzozów
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWECZĘŚCI SAMOCHODOWE