ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) PRZEDSTAWICIEL/POMIARZYSTA MEBLI
MRÓWKA - Brzozówdarmed - Gabinet Pediatryczny Biuro Rachunkowe - Bożena WolańskaHOTO - TRANSPORT, SPEDYCJA, SERWISSkup AutUSŁUGI GRAWERSKIE - Brzozów, ul. A. Mickiewicza 33WAJDA-SKI - sklep i serwis narciarski Skup Samochodów
praca : oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL/POMIARZYSTA MEBLI

2018.01.12

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Zalesie /woj. podkarpackie /Słowacja

Opis stanowiska
- pomiar pomieszczeń w domu klienta
- doradztwo w zakresie wyboru materiałów meblowych, funkcjonalności i ergonomii projektowanego wnętrza;

- projektowanie na zlecenie klientów

Wymagania
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
- skrupulatność
- dokładność
- systematyczność
- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność (nienormowany czas pracy)

Oferujemy
- możliwość pracy w stabilnej firmie
- bardzo atrakcyjne warunki finansowe
- umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mail praca. meblodrew wp. pl lub kontakt tel. +48 601 878 483

Miejsce Piastowe
gmina Miejsce Piastowe, powiat krośnieński, woj. podkarpackie

(pokaż informacje kontaktowe...)