ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Pracownik administracyjno-biurowy
praca : oferty pracy
2024.04.15

Pracownik administracyjno-biurowy

Poszukujemy osoby do prac administracyjno-biurowych w branży hotelarsko-gastronomicznej, gdzie potrzebne jest duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań, sprawna obsługa komputera, sumienność i duża kultura osobista oraz znajomość podstaw rachunkowości, kadr
i zarządzania. Szukamy osób młodych, energicznych, łatwo odnajdujących się w nowych obowiązkach.

Obowiązki:
• administracja i organizacja pracy biura;
• obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta, mail);
• nadzór i koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów, oraz ich archiwizację;
• prowadzenie określonych ewidencji (głównie Excel);
• nadawanie, przyjmowanie i przekazywanie przesyłek kurierskich;
• kontakt z dostawcami towarów i usług, negocjowanie warunków;
• pomoc w przygotowywaniu dokumentacji pracowniczej, kontakt z osobami zatrudnionymi;
• research rynkowy (np. , dostawcy, odbiorcy, kandydaci do pracy etc. )
• wsparcie w prowadzeniu profilu spółki na FB oraz inne działania w zakresie Social Mediów i promocji;
• monitorowanie dostępnych źródeł finansowania (m. in. Fundusze unijne, środki krajowe), wstępna analiza i ocena planowanych projektów pod kątem otrzymania wsparcia, przygotowywanie i składanie wniosków o dofinansowanie projektów zgodnie z wytycznymi.

Wymagania :
• Wykształcenie min. średnie, mile widziane osoby w trakcie lub po studiach kierunkowych - ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie przedsiębiorstwem, administracja.
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
• komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
• dokładność i sumienność;
• wysoka kultura osobista;
• odpowiedzialność i samodzielność;
• inicjatywa i kreatywność;
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• mile widziana wiedza na temat zasad pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania, oraz umiejętność pisania wniosków.

KONTAKT:
Prosimy o przesyłanie CV drogą e-mailową na adres: biurodaszynskiego gmail. com
W temacie wiadomości prosimy o wpisanie stanowiska, na które została wysyłana aplikacja.

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
Inne ogłoszenia użytkownika

Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej - Polańczyk

Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej w Polańczyku Do Twoich obowiązków należeć będzie: - Przyjmowanie i obsługa Gości, meldowanie i wymeldowywanie Gości, ob

Polańczyk

Recepcjonista/ka w Ustrzykach Górnych

Zajazd Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych właśnie powiększa swój zespół, dołącz do Nas. Szukamy Osób na stanowisko: RECEPCJONISTKA: Do Twoich obowiązków nal

Ustrzyki Górne

Recepcjonist/ka - Ustrzyki Górne

CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW