ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Pracownik magazynu
praca : oferty pracy
2024.04.17

Pracownik magazynu

Firma MULTI STONE Sp. z o. o.
Specjalizujemy się w produkcji blatów meblowych oraz elementów wyposażenia wnętrz z kamieni naturalnych, konglomeratów i ceramiki wielkoformatowej.
Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Wymagania:
Cechuje Cię sumienność i wytrwałość
lubisz pracować z ludźmi
jesteś rzetelny i uczciwy
łatwo nawiązujesz kontakty, posiadasz umiejętność pracy w zespole
potrafisz przyjąć na siebie odpowiedzialność
posiadasz podstawową umiejętność obsługi komputera

Mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień do obsługi wózka podnośnikowego UDT lub suwnicy.

Opis stanowiska:
Załadunek i rozładunek towarów
Sprawdzanie i rejestracja zgodności dostaw z dokumentami
Rozmieszczanie towarów w odpowiednich częściach magazynowych
Uzupełnianie dokumentacji magazynowej
Przygotowywanie drewnianych stojaków transportowych
Miejsce pracy - Jasienica Rosielna.

Oferujemy:
zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
godziny pracy zgodne z ustalonym grafikiem
możliwość rozwoju i awansu
wsparcie przyjaznego zespołu

Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do wysyłania swojego CV.

Rozpatrywane będą TYLKO podania zawierające zapis:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) o możliwości przetwarzania danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Jasienica Rosielna
gmina Jasienica Rosielna, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Montażysta blatów meblowych

Firma MULTI STONE Sp. z o. o. Specjalizujemy się w produkcji blatów meblowych oraz elementów wyposażenia wnętrz z kamieni naturalnych, konglomeratów i cerami

praca : oferty pracy

Serwisant blatów meblowych

praca : oferty pracy

Koordynator projektu - Dział DKP

Firma MULTI STONE Sp. z o. o. Specjalizujemy się w produkcji blatów meblowych oraz elementów wyposażenia wnętrz z kamieni naturalnych, konglomeratów i ceramiki

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówLO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWLO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE CZĘŚCI SAMOCHODOWE