ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Przedstawiciel handlowy ds. OZE - Nasz Prąd S. A.
praca : oferty pracy
2023.11.18

Przedstawiciel handlowy ds. OZE - Nasz Prąd S. A.

Twój zakres obowiązków
pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych
przygotowanie ofert oraz negocjowanie warunków sprzedaży
bezpośredni kontakt i praca z klientem
doradztwo i sprzedaż pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych i pozostałych rozwiązań OZE
współpraca z centralą i innymi członkami zespołu
obsługa klienta wg najwyższych standardów
godne reprezentowanie firmy w kontakcie z klientami
miejsce pracy: Sanok / Bieszczady

Nasze wymagania
prawo jazdy kat. B
wysoka kultura osobista
kreatywność, umiejętność komunikacji i negocjacji
umiejętność organizowania własnej pracy
mile widziane doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy
wynagrodzenie zależne od rodzaju umowy
zarobek od 5000 zł – bez górnego limitu
atrakcyjny i przejrzysty system wynagradzania prowizyjnego
szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające
wsparcie merytoryczne doświadczonych agentów
przyjazną atmosferę sprzyjająca rozwojowi
umowa B2B / agencyjna / zlecenie / umowa o pracę

O nas
Nasz Prąd S. A. jesteśmy spółką akcyjną, która jest liderem w branży OZE.
Montujemy produkty renomowanych marek.
Bazujemy tylko i wyłącznie na własnych ekipach monterskich, dzięki czemu świadczymy najwyższą jakość usług.
Działamy na terenie całej Polski.

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie

Doradca Handlowy - nie wymagamy doswiadczenia - szybkie przyuczenie!

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko Doradcy Handlowego. Nie wymagamy doświadczenia - pomożemy Ci zdobyć niezbędną wiedzę. Zapewnimy kompleksowe szkolenia,

5 000 PLN
Sanok

Doradca Handlowy - nie wymagamy doświadczenia - przyuczenie do zawodu

Doradca Handlowy - bez doświadczenia - szybkie przyuczenie. Dołącz do naszego zespołu na stanowisko Doradcy Handlowego. Nie wymagamy doświadczenia - pomożemy

8 000 PLN
Sanok
CZĘŚCI SAMOCHODOWE ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówLO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW