ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Referent ds. danych produktowych
praca : oferty pracy
2023.11.10

Referent ds. danych produktowych

WipmebGroup poszukuje pracownika na stanowisko: Referent ds. danych produktowych.
Twój zakres obowiązków:
- obsługa i wprowadzania danych do różnych systemów informatycznych i platform,
- weryfikacja i uaktualnianie danych w systemach informatycznych firmy,
- kompletowanie i pozyskiwanie danych z różnych źródeł – zasobów wewnętrznych firmy, od partnerów biznesowych oraz z rynku.
Czego oczekujemy
- znajomości pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel (obróbka danych z pliku csv, łączenie plików, formatowanie danych).
- cierpliwości – będziesz dużo pracować z cyferkami i wykonywać powtarzalne zadania (oczywiście nie tylko takie! )
- dobrej organizacji pracy – jeśli ktoś ma wiedzieć: co, gdzie, za ile i kiedy – będziesz to Ty! Zadbasz, aby mieć pod kontrolą dużo plików i folderów
- systematyki – nic nie jest dane raz na zawsze – dane się zmieniają, a Ty będziesz te zmiany śledzić, uwzględniać i informować o zmianach innych
- umiejętności komunikacji – żeby się czegoś dowiedzieć, trzeba pytać! Dociekliwość, umiejętność zarządzania relacjami i dryg do dyplomacji z pewnością ułatwią pracę.
Jakie umiejętności będą dodatkowym atutem
- doświadczenie w pracy z systemami do zarządzania informacjami np. ERP, e-sklep.
Co dostaniesz od nas
- umowę o pracę,
- pensję zawsze na czas,
- swobodne środowisko pracy, przestrzeń do wykazania kreatywności i własnej inicjatywy,
- wiedzę i umiejętności specjalistów, z którymi będziesz pracować – pokażemy, nauczymy, pomożemy!
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia zbiorowego
- możliwość udziału w kursach językowych.
CV ze zdjęciem proszę przesyłać na podany adres mailowy (rekrutacja wipmebgroup. pl) wraz z dopiskiem Referent ds. danych produktowych.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez WIPMEB SP zoo z siedzibą w Krośnie, rekrutacji na stanowisko Referent ds. danych produktowych.

Krosno
gmina Krosno, powiat Krosno, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Grupa WIPMEB sp. z o. o. jest producentem i dystrybutorem mebli, działającym zarówno na rynku polskim jak i licznych rynkach zagranicznych. Zatrudnimy pracownik

Krosno
praca : oferty pracy

Specjalista ds. obsługi klienta

Grupa Wipmeb jest producentem i dystrybutorem mebli, działającym zarówno na rynku polskim jak i licznych rynkach zagranicznych. Szukamy pracownika na stanowisk

Krosno
praca : oferty pracy

Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem francuskim

Krosno
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWLO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE