ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Sortowacz
praca : oferty pracy
2024.03.21

Sortowacz

Huta Szkła „Justyna” Sp. z o. o. , producent wyrobów ze szkła poszukuje osoby na stanowisko:

Sortowacz

Miejsce pracy: Sanok, ul. Okulickiego 24

Zakres obowiązków:

Czynności związane ze wsparciem procesów produkcyjnych przy wyrobie szkła tj. :
• kontrola gotowych wyrobów szklanych wg określonych wzorów oraz wytycznych,
• pakowanie gotowych wyrobów do kartonów i przygotowanie ich do transportu.

Wymagania:

• gotowość do pracy w systemie III zmianowym,
• zdolność do pracy w godzinach nocnych,
• umiejętność pracy w zespole,
• odpowiedzialność,
• komunikatywność,
• samodzielność.

W zamian oferujemy:

• pełne przeszkolenie do pracy,
• możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia w pełnym wymiarze czasu,
• możliwości rozwoju i awansu.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na adres e-mail: kadry huta-justyna. com
lub dostarczenie do siedziby firmy :

Huta Szkła JUSTYNA Sp. Z o. o.
38-500 Sanok,
ul. Okulickiego 24
tel: 13 46-43-910

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia RODO, Huta Szkła JUSTYNA sp. z o. o. informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Huta Szkła JUSTYNA Sp. z o. o. , 38-500 Sanok, ul. Okulickiego 24,
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia.
Pełna klauzula informacyjna na stronie www. http://huta-justyna. com/rodo

Osoby zainteresowane proszone są o zamieszczanie na CV klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez Hutę Szkła JUSTYNA Sp. z o. o. z siedzibą w Sanoku.

Cv nie posiadające klauzuli nie będą rozpatrywane i niszczone.

Sanok
gmina Sanok, powiat sanocki, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
Inne ogłoszenia użytkownika

Szlifierz szkła

Huta Szkła „Justyna” Sp. z o. o. , producent wyrobów ze szkła poszukuje osoby na stanowisko: Szlifierz szkła Miejsce pracy: Sanok, ul. Okulickiego 24 Zakres

Sanok
LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWECZĘŚCI SAMOCHODOWE