ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
praca : oferty pracy
2024.04.15

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Iwoniczanka specjalizuje się w bezpośredniej dystrybucji wody źródlanej, która od ponad dwóch dekad cieszy się zaufaniem klientów biznesowych i indywidualnych. Jesteśmy jednym z wiodących producentów wody źródlanej w szklanych, zwrotnych butelkach w Polsce. Poznaj nas bliżej na iwoniczanka. pl

Co obejmuje zakres obowiązków
• Aktywna sprzedaż produktów Iwoniczanki (telefoniczna, mailowa)
• Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów
• Przygotowywanie ofert handlowych i prezentacja produktów/usług w kontaktach z klientami
• Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta, zgodnych z polityką firmy
• Współtworzenie strategii sprzedażowych i realizacja wyznaczonych celów
• Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji projektów i zadań.

Oferujemy:
• Wsparcie i szkolenie ze strony doświadczonego zespołu
• Atmosferę otwartości i współpracy w miejscu pracy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system wynagradzania, składający się z podstawy oraz premii uzależnionej od zaangażowania
• Pakiet prywatnej opieki medycznej
• Spotkania integracyjne
• Brak sztywnego dress code u - stawiamy na swobodę w biurze :)

Aplikuj, jeśli:
• Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B i B2C oraz obsłudze klienta (w tym telefonicznej)
• Jesteś komunikatywny i potrafisz budować trwałe relacje z klientami.
• Posiadasz umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz pracy w zespole
• Jesteś nastawiony na realizację zadań i osiąganie celów sprzedażowych
• Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

4 500 PLN

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
Inne ogłoszenia użytkownika

Pracownik produkcji / operator maszyn produkcji spożywczej

IWONICZANKA Sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie przy ul. Bohaterów II Wojny Świat. 11 od ponad 20 lat zajmuje się produkcją i dystrybucja wody Iwoniczanka w bute

Brzozów

LABORANT / PRÓBKOBIORCA

Akredytowane Laboratorium Badań Środowiskowych ENVIRLAB Sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie, specjalizujące się w badaniach z zakresu fizykochemii i mikrobiologi

Brzozów
CZĘŚCI SAMOCHODOWE ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówLO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWLO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE