ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Stanowisko – Kierownik sali
praca : oferty pracy
2023.11.15

Stanowisko – Kierownik sali

Zakres obowiązków

-Przyjmowanie gości restauracji, dbanie o jak najlepszą ich obsługę i zapewnienie komfortu

-Obsługa imprez okolicznościowych, szkoleń i konferencji

-Zarządzanie pracą kelnerów ( m. in. ustalanie grafiku, rekrutacja )

-Obsługa programu GASTRO POS

-Kontrolowanie magazynu, wykonywanie zamówień, inwentaryzacji, współpraca z dostawcami

-Pozyskiwanie nowych dostawców, negocjacje cen i warunków współpracy, kontrola dostaw i jakości produktów

-Dbanie o wizerunek restauracji w mediach społecznościowych

-Współpraca z pozostałymi działami w hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gości

Nasze wymagania

-Min 5 lat doświadczenia w pracy w hotelu na stanowisku Kierownika/Menadżera/ Menadżerki Restauracji lub Kierownika Sali

-Min 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Kelnera

-Doświadczenie w obsłudze wesel, imprez okolicznościowych, bankietów, konferencji i szkoleń

-Znajomość obsługi Gastro POS

-Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym

-Motywacja do pracy i rozwoju

-Umiejętności menadżerskie

-Skrupulatność i rzetelność

-Wysoka kultura osobista

Oferujemy

-Umowę o pracę

-Przyjazną atmosferę pracy

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: lukasz. maziarski wp. pl

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym. Nadesłane dokumenty zostaną rozpatrzone, a wybranymi osobami skontaktujemy się w celu ustalenia dalszych kroków rekrutacyjnych.

Rymanów
gmina Rymanów, powiat krośnieński, woj. podkarpackie

Specjalista ds. sprzedaży eventów, konferencji, uroczystości rodzinnych

Jeśli masz duszę organizatora, masz doświadczenie w sprzedaży, a przy tym interesuje Cię branża HoReCa – zatrzymaj się i przeczytaj naszą ofertę. Hotel Restaur

Rymanów
praca : oferty pracy

Kucharz zmianowy Rymanów

Stanowisko – kucharz zmianowy Uznana restauracja ciesząca się bardzo dobra opinią Jaś Wędrowniczek z długoletnimi tradycjami poszukuje Kucharza Zmianowego.

Rymanów
praca : oferty pracy

Stanowisko – kucharz zmianowy

Uznana restauracja ciesząca się bardzo dobra opinią Jaś Wędrowniczek z długoletnimi tradycjami poszukuje Kucharza Zmianowego. Oferujemy: • Atrakcyjny system

Rymanów
LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówCZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE