ogłoszenia ) praca ) szukam pracy ) Zastępca kierownika marketu Słowacja
praca : szukam pracy
2024.01.24

Zastępca kierownika marketu Słowacja

Merkury Market sieć sklepów działająca na ternie Polski, Słowacji i Czech zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych, której hasło przewodnie to Remontuj i urządzaj taniej! w związku z otwarciem kolejnych obiektów handlowych prowadzi aktualnie nabór na stanowisko:

Zastępca Kierownika Marketu Słowacja

Zakres obowiązków: zarządzanie podległym zespołem pracowników nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych dbałość o wysoki poziom oraz profesjonalną obsługę klienta nadzór nad profesjonalnym wizerunkiem sklepu zgodnym ze standardami sieci.

Od kandydatów oczekujemy: zdolności przywódczych i samodzielności odpowiedzialności i uczciwości umiejętności organizowania i planowania pracy, zorientowania na wyniki entuzjazmu i dynamiki w działaniu zdolności do analitycznego myślenia komunikatywność mobilności, gotowości do podjęcia pracy w delegacjach na terenie Słowacji warunek konieczny doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu kilkunastoosobowym zespołem będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: pracę umożliwiającą rozwój własnych kompetencji, profesjonalny system szkoleń możliwość rozwoju i awansu zawodowego wszystkie niezbędne narzędzia służbowe atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: kariera merkurymarket. pl.

Krosno
gmina Krosno, powiat Krosno, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Pracownik biurowy z j. niemieckim

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market p

Krosno

Merkury Market – sieć sklepów działająca na ternie Polski, Słowacji i Czech zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych, któ

Krosno
praca : oferty pracy

Sprzedawca/Doradca Klienta

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokal

Krosno
LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW CZĘŚCI SAMOCHODOWEZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów