Mam do sprzedania Audi A4 B6 w dobrym stanie. Na samochodzie są widoczne ślady normalnego używania (jest delikatne wgniecenie na drzwiach pasażera i na bagażniku, fotel kierowcy oraz gałka zmiany biegów są lekko przetarte).
Auto jest w pełni sprawne i na ten moment nie wymaga żadnych napraw. 2 lata temu w samochodzie został zrobiony rozrząd, a niewiele wcześniej maglownica. Poza tym wszystkie naprawy były realizowane na bieżąco. Do tej pory samochód był w ciągłej eksploatacji. Sprzedaję, ponieważ wymieniam auto na większe.
Wszelkich informacji udzielę telefonicznie.
Przebieg: 420 km
Wyposażenie: ABS, alufelgi, klimatyzacja, autoalarm, niezależne ogrzewanie, centralny zamek, poduszka powietrzna, czujnik parkowania, el. szyby, ESP, hak, światła przeciwmgłowe, tempomat, wspomaganie kierownicy
| Kraj aktualnej rejestracji: | Polska |
| Status pojazdu sprowadzonego: | zarejestrowany |