Krótki opis nieruchomości
Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 610/1, położona w miejscowości Besko, o powierzchni 13 arów.
Fundamenty: Na działce znajdują się fundamenty pod budowę domu jednorodzinnego.
Dojazd: Do działki prowadzi droga asfaltowa gminna, co zapewnia wygodny i całoroczny dostęp.
Okolica: Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu nowo powstałych domów jednorodzinnych, co gwarantuje komfort mieszkania w przyjaznym i rozwijającym się sąsiedztwie.
>>Media:
Prąd
Gaz
Woda
Kanalizacja
Światłowód
>>Dodatkowe atuty:
Indywidualny projekt domu jednorodzinnego – z możliwością wprowadzenia zmian zgodnie z własnymi potrzebami! To niezwykle elastyczne rozwiązanie, które pozwala na dostosowanie projektu do indywidualnych oczekiwań.
Cena: 145 000zł (cena do negocjacji)
Zadzwoń i umów się na prezentacje. Z przyjemnością pokażemy Ci to wyjątkowe miejsce!
Kontakt do opiekuna oferty:
Maciej Suwała
Kwadraciak Biuro Nieruchomości
tel: 725 289 258
e-mail: maciej kwadraciak. krosno. pl
www. kwadraciak. krosno. pl
Usługi naszego biura świadczymy na podstawie umowy pośrednictwa, która zapewnia bezpieczeństwo transakcji i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Za świadczone usługi pobieramy wynagrodzenie w postaci prowizji. Prezentowane nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Staramy się, aby informacje były rzetelne i aktualne, jednak ponieważ pochodzą od osób trzecich, nie zawsze możemy je zweryfikować, dlatego Kwadraciak Biuro Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.
145 000 PLN
BeskoKrótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny, wybudowany według projektu „Salsa” w miejscowości Łysa Góra (gm
Krótki opis nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Długie, gmina Zarszyn, powiat sanocki. Dom o powierzchni ok. 15
Na sprzedaż: Dom w centrum Jasła z potencjałem inwestycyjnym! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu Jasła – przy ulicy o dużym natę