Doskonałej jakości podpórka czterokołowa typu ambona prawie nie używana jak nowa.
Wygodne urządzenie wspomagające. Sprawdzi się jako pomoc dla osób starszych oraz chorych na stwardnienie rozsiane. Zapewnia stabilną i bezpieczną pionizację pacjenta. Podpórka czterokołowa wykonana jest na bazie solidnej, stalowej ramy zapewniającej najwyższy komfort dla użytkownika. Miękkie podłokietniki posiadają płynną regulację wysokości.
To doskonały sprzęt pomocniczo – rehabilitacyjny wspierający poruszanie się także osobom po wypadkach. Uchwyty podpórki czterokołowej posiadają płynnie regulowaną długość i kąt odchylenia, co dodatkowo poprawia komfort użytkownika. Chodzik – ambona przewidziany jest dla wszystkich pacjentów o wadze do 120 kg. Podpórka czterokołowa to urządzenie wyposażone w cztery koła z gumowymi oponami, które doskonale amortyzują nierówności. Tylne kółka posiadają hamulce dzięki którym użytkownik w ma zapewnioną kontrolę nad pojazdem.
Cena na allegro: 477, 99 + wysyłka.
Tel: 0048530726401.
400 PLN
HumniskaPoszukuję osoby do opieki nad chorą Mamą. Podopieczna jest sprawna umysłowo, jest pacjentem leżącym, samodzielnie je. Do obowiązków opiekunki należałoby: Dba
Humniska