Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 10, 04 ar, w centrum Leska, przy ul. Wincentego Pola. Dla działki zostało wydane w 2022 roku pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz został zatwierdzony projekt architektoniczno-budowlany dla bliźniaka, w ramach adaptacji projektu Archon „Dom w Narcyzach”.
Każdy z dwóch projektowanych segmentów bliźniaka ma dwie kondygnacje o łącznej powierzchni 125, 62 mkw. , no co składa się garaż, kotłownia, kuchnia, 5 pokoi, 2 łazienki. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach ok 33 m. x 32 m. Teren płaski, suchy, w przeważającej części niezadrzewiony. Media miejskie na działce: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja. Położenie bezpośrednio przy ulicy asfaltowej.
Idealne miejsce do zamieszkania. Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, z pełną dostępnością do infrastruktury miejskiej, jednakże w spokojnej, cichej okolicy. W pobliżu plac targowy, szpital, przychodnia, przedszkole, sklepy, punkty usługowe, kościół. Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.
Joanna Skrzypińska
Agent ds. nieruchomości
MM Nieruchomości oddział Sanok
ul. Szopena 10
tel. 502 477 701
x UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
W Naszej agencji:
- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.
ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!
215 000 PLN
LeskoNa sprzedaż działka rolno-budowlana, o powierzchni ok. 42, 5 ar, położona w miejscowości Myczkowce, w gminie Solina, w powiecie leskim. Grunt położony bezpośred
Do sprzedania 3, 086 udział w lesie wynoszący 1, 4634 ha, położony w Pielni, w gminie Zarszyn, w powiecie sanockim. Lokalizacja na skraju wsi Dudyńce. Udział w
Do sprzedania las o powierzchni 1, 082 ha w miejscowości Berezka, w gminie Sanok, w powiecie leskim. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 110 m x 92