ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) ELEKTROMONTER
praca : oferty pracy
2023.10.26

ELEKTROMONTER

KROSNO GLASS S. A. , lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektromonter.

Miejsce pracy: Krosno

Zakres obowiązków:

Montaż, obsługa, konserwacje, naprawy oraz remonty instalacji i urządzeń elektrycznych rozdzielczych
Zapewnienie właściwego zabezpieczenia przed porażeniem prądem elektrycznym oraz przed uszkodzeniami zasilanych urządzeń.
Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych w zakresie elektrycznym: oględziny, przeglądy, konserwacje, naprawy i remonty.
Usuwanie awarii instalacji i urządzeń elektrycznych rozdzielczych oraz awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie elektrycznym.
Montaż, konserwacje, naprawy oraz remonty instalacji i urządzeń oświetleniowych na terenie zakładu.
Udział w pracach montażowych oraz modernizacyjnych maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie elektrycznym
Oczekiwania:

Chęci do pracy
Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym
Uprawniena SEP g. 1 w zakresie EKSPLOATACJI
Mile widziane uprawnienia do wykonywania pomiarów elektrycznych
Wykształcenie techniczne (elektryczne lub pochodne)
Podstawowa umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
Samodzielność w działaniu i inicjatywa
Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach
Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swoim sektorze o bardzo dobrze postrzeganej marce,
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Pracę w atmosferze współpracy,
System premiowy,
Ciekawe wyzwania w pracy i możliwość rozwoju zawodowego,
Niezbędne narzędzia pracy,
Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny).

Krosno
gmina Krosno, powiat Krosno, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
Inne ogłoszenia użytkownika

Konserwator automatyki

KROSNO GLASS S. A. lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko: Konserwator automatyki (miejsce pracy: Kr

Krosno

Mechatronik

Lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechatronik Miejsce pracy: Krosno Do podstawowych obowiązkó

Krosno

HUTNIK FORMOWACZ WYROBÓW SZKLANYCH

KROSNO GLASS S. A. , lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko: Hutnik formowacz wyrobów szklanych Miejsce

Krosno
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówCZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW