Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa z częścią socjalną o powierzchni 212 mkw. , położona w Sanoku, w dzielnicy Dąbrówka.
Hala o wysokości 3, 7 m, w konstrukcji płyty warstwowej, ocieplona wełną mineralną. Sufity podwieszane ze świetlówkami. Posadzka przemysłowa, przystosowana do poruszania się wózkiem widłowym. Dwie bramy wjazdowe, uchylne o wys. 3 m, szer. 3, 25 m. oraz 3, 63 m. Oddzielne WC oraz pomieszczenie socjalne z odrębnymi drzwiami zewnętrznymi. Przed halą plac utwardzony płytami betonowymi, umożliwiający manewrowanie dużym samochodem ciężarowym. Teren ogrodzony.
Media w hali: prąd i siła, woda oraz kanalizacja miejskie. Możliwość podłączenia pieca grzewczego na paliwo stałe. Koszt wynajmu miesięcznie: 3. 500 zł brutto + opłaty za media.
Obiekt w bardzo dobrej lokalizacji w Sanoku, widoczny i usytuowany bezpośrednio przy ulicy asfaltowej. Położenie blisko obwodnicy miasta. W pobliżu zakłady produkcyjne, punkty handlowe i usługowe.
Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.
Joanna Skrzypińska
Agent ds. nieruchomości
MM Nieruchomości oddział Sanok
ul. Szopena 10
tel. 502 477 701
x UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
W Naszej agencji:
- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,
- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,
- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,
- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.
ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!
3 500 PLN
SanokDo wynajęcia lokal o powierzchni 75 mkw. w kamienicy w centrum Sanoka, przy ul. Kazimierza Wielkiego. Lokalizacja na parterze, z przeszklonym wejściem bezpośred
Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 160 mkw. z zapleczem socjalno-biurowym 42 mkw. w Brzozowie. Hala murowana, zbudowana w 1986 roku, kryt
Do wynajęcia lokal o powierzchni 32 mkw. , położony w kamienicy na pierwszym piętrze, w ścisłym centrum Ustrzyk Dolnych, na tyłach Rynku. Pomieszczenia przes