ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) KELNER / KELNERKA
praca : oferty pracy
2024.04.09

KELNER / KELNERKA

Sanatorium „Górnik” w Iwoniczu-Zdroju poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:
- przygotowywanie sali konsumenckiej do przyjęcia gości
- obsługa kuracjusza i obsługa gościa hotelowego
- czynności porządkowe

Wymagania:
- doświadczenie w obszarze gastronomii
/mile widziane wykształcenie gastronomiczne/
- komunikatywność
- cierpliwość
- wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia;
- możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach;
- możliwość korzystania z posiłków pracowniczych;
- możliwość poszerzania kwalifikacji
- pracę w Sanatorium w systemie 2-zmianowym

Miejsce pracy:
Górnicze Sanatorium Związkowe „Górnik”, 38-440 Iwonicz Zdrój, ul. Ks. Jana Rąba 3
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar etatu: Pełny etat
Wynagrodzenie : do uzgodnienia
Wymagane dokumenty: CV,

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy na adres : zywienie sanatorium-gornik. pl

W CV prosimy zamieszczenie klauzuli przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

1 PLN

Iwonicz-Zdrój
gmina Iwonicz-Zdrój, powiat krośnieński, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
Inne ogłoszenia użytkownika

Kucharz/kucharka

Sanatorium „Górnik” w Iwoniczu-Zdroju poszukuje pracownika na stanowisko: KUCHARZ/KUCHARKA Obowiązki: • Przygotowanie posiłków w godz. 6-14, 12-20 (rów

1 PLN
LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWLO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE CZĘŚCI SAMOCHODOWEZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów