ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Kelner/ka
praca : oferty pracy
2024.04.19

Kelner/ka

Dwór Kombornia Hotel&SPAxxxx poszukuje nowych osób do pracy na stanowisko:
Kelner/ka

Obowiązki:
obsługa gości zgodnie ze standardami restauracji,
dbanie o dobry wizerunek restauracji,
utrzymanie w czystości sal restauracyjnych.

Wymagania:
mile widziane doświadczenie zawodowe,
dyspozycyjność,
wysoka kultura osobista,
łatwość nawiązywania kontaktów,
sumienność, lojalność i uczciwość,
miła aparycja,
posiadanie aktualnych badań dla celów sanitarno - epidemiologicznych
mile widziana znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:
pracę w prestiżowym miejscu do którego zapraszają m. in. przewodniki kulinarne wydawane przez Gault&Millau i Magdę Gessler,
dobre warunki finansowe,
pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,
możliwość rozwoju,
profesjonalne szkolenia.

Kombornia
gmina Korczyna, powiat krośnieński, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

FIZJOTERAPEUTA/MASAŻYSTA

Dwór Kombornia Hotel&SPAxxxx poszukuje nowych osób do pracy na stanowisko: Fizjoterapeuta/Masażysta Wymagania: • Ukończenie licencjackich lub magisterskich

Kombornia
praca : oferty pracy

Kosmetolog/Kosmetyczka

Dwór Kombornia Hotel&SPAxxxx poszukuje nowych osób do pracy na stanowisko: Kosmetolog/Kosmetyczka Obowiązki: • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych z zakre

Kombornia
praca : oferty pracy

PRACOWNIK SŁUŻBY PIĘTER

Dwór Kombornia Hotel&SPAxxxx poszukuje osób do pracy na stanowisko: Pracownik Służby Pięter Obowiązki: pomoc w utrzymaniu obiektu w czystości, sprzątanie p

Kombornia
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówLO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWLO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWECZĘŚCI SAMOCHODOWE