ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) MISTRZ ZMIANOWY PRODUKCJI (dział obróbki CNC)
praca : oferty pracy
2020.02.17

MISTRZ ZMIANOWY PRODUKCJI (dział obróbki CNC)

Firma W. P. S. Sp. z o. o. powstała w 2006 roku, jest spółką zależną włoskiej grupy ADR. Specjalizuje się w produkcji szczęk hamulcowych i korpusów do osi. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zagórz ul. Bieszczadzka 5

Kluczowe zadania:
- Organizowanie, nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego w wyznaczonym obszarze produkcyjnym.
- Nadzór nad procesem produkcyjnym (wykonywanie zadań zmianowych zgodnie z planem produkcji).
- Odpowiedzialność za realizację celów ilościowych i jakościowych produkcji na podległym obszarze.
- Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych (jakościowe, techniczne, organizacyjne).
- Dbanie o przestrzeganie obowiązujących w zakładzie procedur ze szczególnych uwzględnieniem przepisów BHP.
- Monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych i przestrzeganie standardów produkcyjnych.
Wymagania:
- Wykształcenie średnie (techniczne).
- Min. 2 letnie doświadczenie jako kierownik zmiany lub brygadzista zarządzający zespołem produkcyjnym.
- Znajomość systemów zarządzania produkcją ERP (znajomość Sage Adonix X3 będzie dodatkowym atutem).
- Umiejętność czytania rysunków technicznych.
- Znajomość MS Office.
- Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
- Dyspozycyjność.
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace.
- Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz świąt, paczki świąteczne dla dzieci).
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zapewniamy:
- terminową wypłatę wynagrodzenia;
- bezpieczne i higieniczne warunki pracy, tj. pomieszczenia socjalne, dzież ochronną, szafki pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres e-mail: rekrutacja atwsystem. pl lub osobiście w siedzibie firmy

Zagórz
gmina Zagórz, powiat sanocki, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
Inne ogłoszenia użytkownika

Młodszy specjalista ds. Lean Manufacturing

Firma WPS jest przedsiębiorstwem z Grupy ADR specjalizującym się w produkcji szczęk hamulcowych. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds.

Zagórz

MISTRZ ZMIANOWY PRODUKCJI

Firma W. P. S. Sp. z o. o. powstała w 2006 roku, jest spółką zależną włoskiej grupy ADR. Specjalizuje się w produkcji szczęk hamulcowych i korpusów do osi. Posz

Zagórz

Konstruktor

Firma ADR POLSKA S. A. należąca do międzynarodowego koncernu, specjalizująca się w produkcji osi i półosi do maszyn rolniczych, poszukuje pracowników na stanowi

Zagórz
Biuro Rachunkowe - mgr inż. Bożena Wolańska STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW - LO-STARKSPECSERVICE - wtryskiwacze i pompy CR