ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Magazynier
praca : oferty pracy
2020.02.17

Magazynier

Magazynier

Firma ADR POLSKA S. A. należąca do międzynarodowego koncernu, lidera w branży inżynieryjno-produkcyjnej poszukuje pracowników na stanowiska:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Zagórz, ul. Bieszczadzka 5

Zadania:
- Przyjmowanie towarów do magazynu.
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz podległym obszarze magazynu.
- Obsługa urządzeń i systemów magazynowych.
- Dostawa materiałów na linie produkcyjne.
Wymagania:
- Uprawnienia do prowadzenia wózka jezdniowego
UWAGA! Zatrudnimy również osoby posiadające nieaktualne uprawnienia do prowadzenia wózka jezdniowego, które skierujemy w trakcie zatrudnienia na egzamin UDT - wymagamy doświadczenia w prowadzeniu wózka jezdniowego/pracy na magazynie.
- Uczciwość, odpowiedzialność i dokładność.
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (7:00-15:00, 15:00-23:00)
- Umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:
- Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
- Przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia.
- Wsparcie doświadczonych współpracowników.
- Atrakcyjne wynagrodzenie (premia półroczna).
- Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz świąt, paczki świąteczne dla dzieci).
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zapewniamy:
- terminową wypłatę wynagrodzenia;
- bezpieczne i higieniczne warunki pracy, tj. pomieszczenia socjalne, dzież ochronną, szafki pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres e-mail:rekrutacja atwsystem. pl lub osobiście w siedzibie firmy. Prosimy o wiadomości z dopiskiem nabór na stanowisko magazynier. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zagórz
gmina Zagórz, powiat sanocki, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
Inne ogłoszenia użytkownika

MISTRZ ZMIANOWY PRODUKCJI (dział obróbki CNC)

Firma W. P. S. Sp. z o. o. powstała w 2006 roku, jest spółką zależną włoskiej grupy ADR. Specjalizuje się w produkcji szczęk hamulcowych i korpusów do osi. Posz

Zagórz

Operatora obrabiarek sterowanych numerycznie

Firma WPS Sp. z o. o. należąca do międzynarodowej Grupy ADR, specjalizująca się w produkcji szczęk hamulcowych i korpusów do osi poszukuje pracownika na stanowi

Zagórz

SPAWACZ - nowe atrakcyjne stawki!

ADR Polska S. A. firma produkcyjna, należąca do czołówki europejskich producentów, specjalizująca się w produkcji osi, półosi i zawieszeń do przyczep i maszyn r

Zagórz
STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW - LO-STARK Biuro Rachunkowe - mgr inż. Bożena Wolańska SPECSERVICE - wtryskiwacze i pompy CR