Stan bdb, dodatkowo kupiony pokrowiec aloe vera.
Materac multipocketowy IVREA
IVREA to materac, który w standardzie oferuje więcej. Jest to typ materaca hybrydowego czyli zbudowanego z kilku, różnych warstw. Baza oparta na sprężynach multipocketowych dzieli go na 7 stref podparcia sylwetki, dzięki czemu każdy element Twojego ciała będzie odczuwać wygodę podczas snu. Dodatkowo zapewnia to redukcję dyskomfortu wynikającego z ruchów drugiej osoby i zapewnia nieprzerwany sen. Sprężyny te są wykonane w technologii NanoHard gwarantującej wytrzymałość i wydłużoną żywotność. Druga warstwa to wytrzymała i sprężysta pianka poliuretanowa, zapewniająca dobrą amortyzację sylwetki. Twoje ciało idealnie dopasuje się do podłoża, a ranem obudzisz się rześki i wypoczęty. Z kolei pianka termoplastyczna VISCO zapewnia niezrównany komfort i wygodę dzięki pamięci kształtu, idealnie odwzorowując ciało użytkownika i wracając później do pierwotnego stanu. Aby zapewnić dodatkową przewiewność, użyto matę kokosową, która także jako surowiec naturalny lekko utwardza całą konstrukcję.
Zalety materaca IVREA
7 stref podparcia – materac ten zadba o wygodę każdego elementu Twojego ciała
Komfortowa pianka VISCO – zapewni niezwykły komfort i relaks w czasie snu
Wytrzymałość materaca zapewnia technologia wykonania sprężyn - NanoHard
Dodatkowa warstwa kokosa – dzięki niej uzyskasz doskonałą cyrkulację powietrza
Wytrzymały pokrowiec PREMIUM JERSEY – sprawi, że Twoje podłoże będzie miłe i przyjemne w dotyku.
1 200 PLN
SanokSkórzany zestaw wypoczynkowy w skład wchodzi: fotel, szerokość 85cm. kanapa dwuosobowa, szerokość 130cm. kanapa potrójna, szerokość 185cm z funkcją spania.
Data produkcji DOT 1922, 1922, 1419, 1419 Wysokość bieżnika: 5, 5mm 4, 4mm 5, 4mm 4, 9mm Odbiór osobisty: Zabłotce k. Sanoka