ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Monter elewacji
praca : oferty pracy
2024.07.26

Monter elewacji

Agencja Pracy Tymczasowej GRH Polska poszukuje dla swojego partnera biznesowego w Niemczech doświadczonych monterów elewacji.

Gwarantujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 3000€ netto
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę niemiecką
• Pomoc w dopełnieniu dokumentacji
• Gwarancja 40h/tydz.
• Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy oraz rozpoczęcia już od 05. 08

Zakres obowiązków:
• Montaż elewacji oraz klejenie styropianu

Wymagania:
• Znajomość języka niemieckiego min. na poziomie A2
• Doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku

Jesteś zainteresowany Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)

https://grhpolska. recruitify. ai/job/cc369db0-74a7-4d6f-a260-97c1c3f4d00e sourceId 823

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Operator CNC

Agencja Pracy Tymczasowej GRH RECRUTEMENT (nr licencji 27250) poszukuje kandydatów do pracy w produkcji komponentów do skrzyni biegów w sektorze motoryzacyjnym,

Brzozów
praca : oferty pracy

Elektryk - Francja

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska poszukuje dla naszego wieloletniego klienta osoby z doświadczeniem na stanowisko ELEKTRYK Rozpoczęcie pracy od 12.

Rzeszów
praca : oferty pracy

Monter elewacji - Francja

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska dla naszego klienta z Francji działającego w sektorze budowlanym poszukuje monterów elewacji z doświadczeniem. Lokal

Rzeszów
LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW CZĘŚCI SAMOCHODOWE