ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Operator obrabiarek skrawających
praca : oferty pracy
2024.03.27

Operator obrabiarek skrawających

Lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Krosno

Obowiązki:
• Obsługa urządzeń skrawających, takich jak: tokarki, frezarki, szlifierki, wiertarko-frezarki.
• Czytanie rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, takimi jak: suwmiarka, mikrometr, czujnik zegarowy, itd.
• Przygotowanie materiału do obróbki.
• Kontrola jakości wykonywanych elementów.
• Utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek i narzędzi.

Oczekujemy:
• Zdolności techniczne, mechaniczne,
• Spostrzegawczość, umiejętność pracy pod presją czasu,
• Chęci do pracy i zaangażowanie,
• Doświadczenie zawodowe

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swoim sektorze o bardzo dobrze postrzeganej marce,
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Pracę w atmosferze współpracy,
• System premiowy,
• Ciekawe wyzwania w pracy i możliwość rozwoju zawodowego,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny).

https://system. erecruiter. pl/FormTemplates/RecruitmentForm. aspx WebID 96dad6ece7e446ab802f2b9def4ecbfb

Krosno
gmina Krosno, powiat Krosno, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Pracownik Produkcyjny z uprawnieniami UDT

KROSNO GLASS S. A. lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcyjny z uprawnieniami UDT

Krosno
praca : oferty pracy

Inżynier automatyki

KROSNO GLASS S. A. lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko Inżynier automatyki (miejsce pracy: Krosno)

Krosno
praca : oferty pracy

Inżynier Konstruktor

Lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier konstruktor Miejsce pracy: Krosno Do podstawowych obow

Krosno
LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWLO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE CZĘŚCI SAMOCHODOWEZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów