ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Operator rębaka samojezdnego Pezzolato / Albach 8000 netto / msc
praca : oferty pracy
2024.04.09

Operator rębaka samojezdnego Pezzolato / Albach 8000 netto / msc

Teren pracy: podkarpacie, praca od poniedziałku do piątku
Powierzone zadania:
- ocena jakości drewna przeznaczonego do przerobienia,
- sterowanie podawaniem drewna do rębaka,
- dbanie o stan techniczny rębaka i jakości zrębów,
- wymiana noży na rębaku,
- konserwacja maszyny, podstawowe naprawy,
- ustawianie noży rębaka w celu utrzymania zrębków odpowiednich wymiarów, zgodnie z ich przeznaczeniem.
Wymagania:
- uprawnienia do obsługi HDS
- aktualne prawo jazdy kat. C (mile widziane C + E)
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione o umiejętności i posiadanej wiedzy

zgłoszenia prosimy składać na adres mailowy s. wilk icfpaliwa. pl lub pod nr tel 609 613 610

8 000 PLN

Wyżne
gmina Czudec, powiat strzyżowski, woj. podkarpackie
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówLO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWCZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE