ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Operator suwnicy
praca : oferty pracy
2024.04.25

Operator suwnicy

OPIS
Praca koło Rzeszowa, na hali przy prefabrykacji prętów zbrojeniowych Praca od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków:

Obsługa suwnicy 5t pilotem sterowana z ziemi.

Wymagania:

Uprawnienia UDT do obsługi suwnic - aktualne, Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Od kandydatów oczekujemy:

Komunikatywność, Praca w zespole.

Oferujemy:

Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy,

Przyjazną atmosferę w pracy,

Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach,

Stabilne warunki zatrudnienia, Rynkowe wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 8:00 - 15:00

Rzeszów
gmina Rzeszów, powiat Rzeszów, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów