ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Palacz kotłów CO
praca : oferty pracy
2024.01.29

Palacz kotłów CO

Firma Polsal sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Odpowiedzialność za utrzymanie i kontrolę nad procesem spalania w kotłach CO
- Bezpośredni nadzór nad bezpieczeństwem pracy na kotłowni w trakcie prowadzonej zmiany
- Przestrzeganie przepisów związanych z bezpiecznym zarządzaniem kotłownią i zapewnienie bezpiecznych warunków pracy
- Staranna realizacja powierzonych zadań

Podstawowe wymagania:

- Uprawnienia grupy II eksploatacja
- Doświadczenie w pracy na stanowisku Palacza CO lub w pokrewnym zawodzie
- Znajomość zasad oraz procedur związanych z obsługą i kontrolą kotłów CO
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym, włączając w to pracę nocną i w weekendy

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę,
• Wsparcie doświadczonej kadry,
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info polsal. com. pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy - Brzozów, ul. Rzeszowska 10.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Kierownik utrzymania ruchu

Firma Polsal Sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko: Kierownik utrzymania ruchu Zakres obowiązków: • Zapewnienie ciągłości i bez

Brzozów
praca : oferty pracy

Kierownik zmiany

Firma Polsal Sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko: Kierownik zmiany Zakres obowiązków: • Zarządzanie i nadzór nad prawidłowym

Brzozów
praca : oferty pracy

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Firma Polsal sp. z o. o. z siedzibą w Brzozowie zatrudni osobę na stanowisko: Magazynier – operator wózka widłowego Zakres obowiązków: - rozładunki/zał

Brzozów
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówCZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW