Na sprzedaż Peugeot 308 z 2014 roku wyposażony w ekonomiczny i ceniony silnik 1. 6 HDi oraz manualną skrzynię biegów. Samochód jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, regularnie użytkowany i zadbany.
Auto jest bezwypadkowe oraz garażowane. Wszystkie elementy wyposażenia działają prawidłowo, a samochód nie wymaga żadnego wkładu finansowego.
Dane pojazdu:
Rok produkcji: 2014
Silnik: 1. 6 HDi (diesel)
Skrzynia biegów: manualna
Przebieg: 225 200 km
Stan techniczny i wizualny: bardzo dobry
Bezwypadkowy
Garażowany
Dach panoramiczny
Peugeot 308 to komfortowy i oszczędny samochód, który świetnie sprawdza się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas dłuższych podróży. Dużym atutem auta jest panoramiczny dach, który zapewnia więcej światła we wnętrzu i podnosi komfort jazdy.
Cena: 25 900 zł – do negocjacji.
Zapraszam do kontaktu, oględzin oraz jazdy próbnej.
Przebieg: 225 200 km
Użytkowanie: garażowany
Wyposażenie: ABS, alufelgi, klimatyzacja, ASR, komputer, autoalarm, podgrzewana przednia szyba, poduszka powietrzna, czujnik deszczu, czujnik parkowania, radio / CD, EDS, el. lusterka, el. szyby, system nawigacji, ESP, światła przeciwmgłowe, immobiliser, tempomat, kierownica wielofunkcyjna, wspomaganie kierownicy
| Kraj aktualnej rejestracji: | Polska |