ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Praca dla spedytora w transporcie międzynarodowym
praca : oferty pracy
2024.04.05

Praca dla spedytora w transporcie międzynarodowym

Firma Transportowo-Przewozowa TRANS BIESZCZADY Sp. z o. o. z siedzibą w Cergowej 214, 38-450 Dukla, zatrudni spedytora w transporcie międzynarodowym.

Obowiązki:
-zarządzanie kierowcami oraz kontrola realizowanych zleceń,
-prowadzenie dokumentacji przewozowej,
-dbałość o wysoki poziom świadczonych usług transportowych,
-pozyskiwanie nowych klientów i zleceń transportowych.

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
rosyjski będzie dodatkowym atutem,
-znajomość zasad dotyczących czasu pracy kierowców,
-zaangażowanie w powierzone obowiązki, odpowiedzialność,
-umiejętność pracy w zespole,
-zdolności negocjacyjne, komunikatywność,
-mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora lub podobnym.

Oferujemy:
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
-umowę o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i rezultatów pracy,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy,
-przyuczenie do pracy,
-niezbędne narzędzia pracy.

Wysyłając dokumenty, prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Cergowa
gmina Dukla, powiat krośnieński, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE