ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Projektant AutoCAD
praca : oferty pracy
2024.04.05

Projektant AutoCAD

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji i Czech, oraz 6 sklepów internetowych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, niskie ceny i profesjonalna obsługa. Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, w której doceniamy zaangażowanie pracowników i dajemy im możliwość rozwoju. Aktualnie rozpoczynamy rekrutację na stanowisko:

PROJEKTANT AUTOCAD

Twój zakres obowiązków: projektowanie i adaptacja powierzchni (w tym wyposażenia) sklepów zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy projektowanie elementów wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej sklepów optymalizacja kosztów adaptacji sklepu archiwizacja projektów i dokumentów technicznych wprowadzanie nowych standardów i innowacyjnych rozwiązań do projektów

Oczekiwania:

Wykształcenie min średnie,

Umiejętność biegłego posługiwania się AutoCadem,

Doświadczenie w projektowaniu i adaptacji lokali (mile widziane),

Znajomość zasad rysunku technicznego budowlanego

Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych)

Osoby zainteresowane pracą proszę o wysłanie CV na adres: kariera merkurymarket. pl

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych CV klauzuli o następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04. 05. 2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Krośnie. Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w spra

Krosno
gmina Krosno, powiat Krosno, woj. podkarpackie

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 61 obiektów handlowych zlokal

Krosno
praca : oferty pracy

Asystent w dziale Zakupów

W związku z planowanym otwarciem nowych marketów Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. poszukuje pracowników na stanowisko: Asystent

Krosno
praca : oferty pracy

Magazynier /Operator wózka widłowego

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market p

Sanok
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówLO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWCZĘŚCI SAMOCHODOWE