Patrzy na nas pytającymi oczami - , , co zrobiłem źle A my nie umiemy odpowiedzieć, bo nie zrobił nic. To ludzie ponownie zawiedli, a nie on.
Miesiąc temu wrócił do nas po pierwszej adopcji, bo podobno „zbyt żywiołowy”. Wystarczyło jednak kilka dni, byśmy zobaczyli jak bardzo to mija się z prawdą. On jest duszą spokojną, łagodną i cudowną. Nie ma w nim ani odrobiny agresji, za to mnóstwo ciepła i miłości.
Kilka dni temu znów dostał szansę. Miało być wreszcie „na zawsze”. Dziś przyjechano go oddać… Nie dlatego, że zawinił. Nie dlatego, że sprawił problemy. Usłyszeliśmy tylko: „nie byliśmy gotowi na psa”.
I Rabi znów został sam. . . A on wciąż ufa. Wciąż podchodzi do człowieka, wciąż chce być kochanym. Rabi jest psem idealnym. Średni wiek - więc spokojny, ale radosny. Niskopodłogowy, na krótkich łapkach, trochę „pączek”. Uwielbia ludzi, świetnie dogaduje się z innymi psami, jest naprawdę bezproblemowy. ZNA DOMOWE ŻYCIE!
On nie zasługuje na to, żeby wciąż wracać. On zasługuje na dom, który nigdy nie powie: „jednak się rozmyśliliśmy”. Potrzebuje człowieka, który powie: „to mój pies, już na zawsze”.
Prosimy, pokażcie światu tego cudownego chłopaka. Udostępnijcie, może właśnie gdzieś tam czeka na niego ktoś, kto już się nie wycofa i podaruje mu prawdziwy dom.
Czeka na dom w Pasłęku, województwo warmińsko-mazurskie (możliwa pomoc w transporcie).
Tel. 792 074 136
Cudowna, delikatna Kora szuka domu! Spróbuj się nie zakochać. . . Kora, cudowna, rozkoszna, nieco nieśmiała poleca się do adopcji! Kora trafiła do schronisk
RzeszówGŁODZONA JÓZIA BŁAGA O DOM! Józia jest niewielką suczką, waży ok 8 kg. Nakolankowe rozmiary nie uchroniły jej przed łańcuchem, ważącym niewiele mniej niż ona sa
RzeszówKokosia to niewielka suczka w typie terierka. Młodziutka, około 3 lat. W pierwszym kontakcie jest nieśmiała i potrzebuje chwili, aby się otworzyć. Kokosia zos
Rzeszów