ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Regionalny Manager Handlowy
praca : oferty pracy
2024.04.25

Regionalny Manager Handlowy

W związku z dynamicznym rozwojem Agencja Ochrony ARMA zatrudni na stanowisko:
Miejsce pracy: Krosno oraz obszar działania województwo podkarpackie

Pracując w Agencji Ochrony ARMA zyskujesz:
• atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz premię uzależnioną od uzyskanych wyników sprzedaży,
• pracę w dużej Agencji Ochrony o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
• szkolenie oraz wsparcie w okresie wdrożenia na stanowisku,
• samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
• możliwości rozwoju w strukturach handlowych,
• nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,
• benefity sportowe i ubezpieczenie grupowe,
• prywatną opiekę medyczną,
• udział w atrakcyjnych wycieczkach oraz imprezach firmowych,
• osobom posiadającym orzeczony stopień niepełnosprawności zapewniamy różne formy wsparcia i pomocy,
Nasze oczekiwania:
• doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, usługi B2B
• znajomość branży ochrony i profesjonalnego sprzątania jest dużym atutem,
• umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,
• wysokie zaangażowanie i nastawienie na realizację wyników handlowych,
• komunikatywność i znajomość etykiety biznesowej,
• prawo jazdy kat. B,
Twoje zadania:
• aktywna i skuteczna sprzedaż usług ochrony osób i mienia oraz usług profesjonalnego sprzątania na powierzonym obszarze,
• samodzielne prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami,
• przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych,
• bieżące raportowanie i planowanie pracy,

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29. 08. 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm. )

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Brzozów

Firma ARMA, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni: Pracownik dozoru Brzozów Opis stanowiska: - pra

4 242 PLN
Brzozów
CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE