ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Specjalista ds sprzedaży
praca : oferty pracy
2021.08.04

Specjalista ds sprzedaży

Poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta w sklepie i na zewnątrz, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującą się sprzedażą paliw, usług gastronomicznych oraz pozostałych produktów z oferty sklepowej.
Miejsce pracy:
Brzozów
Zadania:
xObsługa kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych
xWystawianie faktur
xPrzygotowanie oferty gastronomicznej z gotowych półproduktów
xObsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy
xMerchandising
xKontrola terminów przydatności
xPrzyjmowanie dostaw towarów oraz układanie na półkach
xDbałość o czystość i porządek w miejscu pracy
Wymagania:
-Miła aparycja - niezależnie od wieku i płci ;-)
- Mile widziana znajomość technik sprzedażowych oraz standardów obsługi Klienta (ale niekoniecznie, gdyż szkolimy od podstaw)
- Zaangażowanie

Oferujemy:
xMożliwość pracy od zaraz
xsystem szkoleń stacjonarnych oraz e-learning
xpełny etat po okresie próbnym
xubrania firmowe z usługą pralni
xzniżki dla pracowników: 8 gr na paliwo, 30 na wybrane napoje i przekąski, 50 na ofertę gastronomiczną
xpracę w fajnej, serdecznej atmosferze
xścieżkę kariery zawodowej
xwynagrodzenie 30. 000 zł rocznie na rękę(podstawa), oraz premie zależne od wyników
xwynagrodzenie płatne zawsze na czas
x elastyczny grafik zmianowy, który można dopasować indywidualnie
xpracę na zmiany 12 godzinne, dzięki którym zyskuje się sporo wolnego czasu oraz niższe koszty dojazdu z tego tytułu( miesięcznie wychodzi ok. 14-15 zmian)

Zapraszam do kontaktu - więcej informacji pod numerem tel. 698201135

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji, w treści zawierając odpowiedź na pytanie: Co dla Ciebie oznacza wysoki standard obsługi Klienta

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Do zobaczenia na rozmowie.

30 PLN

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
Inne ogłoszenia użytkownika

Pracownik Obsługi Klienta - Kasjer Sprzedawca

Poszukujemy pracownika na stanowisko kasjer - sprzedawca. Podstawowe obowiązki to obsługa klienta zgodnie ze standardem firmy oraz dbanie o estetyczny wygląd

Brzozów

Sprzedawca paliw

Poszukujemy pracownika na stanowisko sprzedawca paliw. Podstawowe obowiązki to obsługa klienta zgodnie ze standardem firmy oraz dbanie o czystość na stanowis

Sanok

Kasjer Sprzedawca oraz pracownik placowy

Poszukujemy pracownika na stanowisko kasjer - sprzedawca, oraz Pracownik Podjazdu Podstawowe obowiązki to obsługa klienta zgodnie ze standardem firmy oraz db

Brzozów
CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówSkup Aut i Motocykli LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW epaka.plBiuro Rachunkowe - mgr inż. Bożena Wolańska