ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Specjalista ds. sprzedaży eventów, konferencji, uroczystości rodzinnych
praca : oferty pracy
2024.04.02

Specjalista ds. sprzedaży eventów, konferencji, uroczystości rodzinnych

Jeśli masz duszę organizatora, masz doświadczenie w sprzedaży, a przy tym interesuje Cię branża HoReCa – zatrzymaj się i przeczytaj naszą ofertę.
Hotel Restauracja Jaś Wędrowniczek to obiekt usytuowany malowniczo w sercu Beskidu Niskiego, słynący w regionie z organizacji imprez, eventów i uroczystości. Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która angażuje się w swoją pracę i zechce dołączyć do pełnego pasji zespołu.

Zakres obowiązków
- sprzedaż usług hotelowych i gastronomicznych
- planowanie i koordynacja nad wydarzeniami – konferencje, szkolenia, uroczystości rodzinne, integracje
- czuwanie nad prawidłowym przebiegiem imprez i ich rozliczanie,
- tworzenie ofert sprzedażowych
- monitorowanie działań konkurencji
- aktywne pozyskiwanie klientów
- opieka nad stałymi klientami
- realizowanie polityki sprzedażowej hotelu i restauracji
- tworzenie raportów sprzedażowych
- promowanie dobrego wizerunku hotelu

Wymagania
- wykształcenie – minimum średnie
- min. 2 lata doświadczenia w pracy w sprzedaży
- mile widziane doświadczenie w pracy przy eventach lub doświadczenie w branży hotelarskiej/gastronomicznej
- doskonałe umiejętności organizacyjne
- wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność i samodzielność
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność koordynacji pracy przy wielu projektach jednocześnie
- mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z 18-letnim doświadczeniem
- korzystny program posiłków socjalnych dla pracowników
- zniżki na usługi firmy
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- wsparcie w rozwoju zawodowym

Rymanów
gmina Rymanów, powiat krośnieński, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Stanowisko – Kierownik sali

Zakres obowiązków -Przyjmowanie gości restauracji, dbanie o jak najlepszą ich obsługę i zapewnienie komfortu -Obsługa imprez okolicznościowych, szkoleń i

Rymanów
praca : oferty pracy

Kucharz zmianowy Rymanów

Stanowisko – kucharz zmianowy Uznana restauracja ciesząca się bardzo dobra opinią Jaś Wędrowniczek z długoletnimi tradycjami poszukuje Kucharza Zmianowego.

Rymanów
praca : oferty pracy

Stanowisko – kucharz zmianowy

Uznana restauracja ciesząca się bardzo dobra opinią Jaś Wędrowniczek z długoletnimi tradycjami poszukuje Kucharza Zmianowego. Oferujemy: • Atrakcyjny system

Rymanów
LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów