ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Spedytor / Dyspozytor
praca : oferty pracy
2024.04.11

Spedytor / Dyspozytor

Firma transportowa poszukuje pracownika na stanowisko spedytor międzynarodowy.

Opis stanowiska:

Organizacja transportów samochodowych

Planowanie tras przewozów

Samodzielna organizacja, realizacja i monitorowanie zleceń spedycyjnych, negocjacja stawek, ustalanie warunków transportu,

Pozyskiwanie nowych klientów wraz z budowaniem długofalowych relacji oraz obsługa obecnych kontrahentów

Sprzedaż ładunków

Wyszukiwanie rozwiązań pozwalających na optymalizację kosztów transportu

Dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta

Wymagania obowiązkowe:

Doświadczenie w branży spedycyjno – transportowej transport chłodniczy

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, dodatkowym atutem będzie również znajomość innego języka

Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętności negocjacyjne

Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz szybkiego podejmowania decyzji

Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań

Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

Wysoka dyspozycyjność

Oferujemy:

3-miesięczny okres próbny dla nowych pracowników oraz wsparcie doświadczonego spedytora.

Po zakończonym okresie próbnym umowę o pracę

Atrakcyjne warunki zatrudnienia opierające się o premię doliczaną do wynagrodzenia zależne od osiąganych wyników.

Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy: komputer, telefon komórkowy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub o telefon 733 620 750

4 500 PLN

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówLO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE