ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Sprzedawca w sklepie komputerowym
praca : oferty pracy
2020.09.16

Sprzedawca w sklepie komputerowym

Sklep i serwis komputerowy AXEL poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: Krosno
Zakres obowiązków:
• Profesjonalna obsługa klienta
• Doradztwo w zakresie oferowanych produktów (sprzęt komputerowy)
• Obsługa kasy fiskalnej i programu magazynowego
• Dbałość o wygląd sklepu i ekspozycji
Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie, preferowane wykształcenie kierunkowe: informatyka lub pokrewne,
• Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
• Umiejętność pracy zespołowej
• Dobra organizacja pracy
• Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
Dodatkowe atuty:
• Zainteresowanie rynkiem komputerowym
• Znajomość sprzętu komputerowego
• Umiejętność obsługi kasy fiskalnej
• Umiejętność obsługi programów magazynowych

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę;
• Pracę w prężnie rozwijającej się branży;
• Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres axelkrosno gmail. com
tel. 603133489

Krosno
gmina Krosno, powiat Krosno, woj. podkarpackie
(pokaż informacje kontaktowe...)
Inne ogłoszenia użytkownika
nieruchomości : mam do wynajęcia

Wynajmę lokale biurowe przy obwodnicy Jasło lokal do wynajęcia

Do wynajęcia parter w budynku przy ul. Piłsudskiego 12 w Jaśle. Budynek położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy DK28, po gruntowym remoncie w wysokim

Jasło
dom i ogród : inne

Piękny nowoczesny obraz abstrakcja oryginalny prezent

Nr 3 Wielka zielona inspiracja Abstrakcyjny obraz akrylowy na dużym płótnie 60 cm x 80 cm. Główne kolory: zielony, biały, czarny. RĘCZNIE WYKONANE: Jest t

295 PLN
Jasło
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówLO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE Biuro Rachunkowe - mgr inż. Bożena Wolańska LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW CZĘŚCI SAMOCHODOWE