ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Zatrudnimy na stanowisko ŚLUSARZ - MONTER
praca : oferty pracy
2024.04.09

Zatrudnimy na stanowisko ŚLUSARZ - MONTER

ZATRUDNIMY NA STANOWISKO ŚLUSARZ/MONTER

Polski producent maszyn i urządzeń oraz konstrukcji stalowych PODKARPACKIE PRZEDSIĘBIORSTWO DŹWIGOWE Sp. z o. o.

aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko: ŚLUSARZ/ MONTER Miejsce pracy: Krosno/ Potok

WYNAGRODZENIE:

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

LOKALIZACJA:

Potok

Zakres obowiązków:

- Praca według zleconych obowiązków

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

- Zaangażowanie

- Dokładność i odpowiedzialność.

- Umiejętność pracy w zespole.

- Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.

Dodatkowymi atutami będą:

- Umiejętności i uprawnienia spawalnicze MIG – MAG

- Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

- Bardzo dobre warunki socjalne.

- Możliwość rozwoju umiejętności oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

- Przyjazną atmosferę pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Dane kontaktowe:
biuro reedo. pl
tel: 694 807 486

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Podkarpackie Przedsiębiorstwo Dźwigowe Sp. z o. o. z siedzibą w 38-400 Krosno, Potok 505, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji. ”.

4 242 PLN

Potok
gmina Jedlicze, powiat krośnieński, woj. podkarpackie
Inne ogłoszenia użytkownika
urządzenia, narzędzia : sprzedam

Windy-Platformy dla osób niepełnosprawnych

Szanowni Państwo Nasza firma oferuje korzystną cenowo ofertę urządzenia jakim jest platforma wznosząca dla osób niepełnosprawnych. Urządzenie spełnia wszelkie

28 980 PLN
Krosno
ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - BrzozówLO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE