Sprzedam używany w pełni sprawny zawór mieszający czterodrogowy prosty Honeywell V5442A1048, DN 25 łącznie z trzema półśrubkami mosiężnymi 1”.
Zawór mieszający V5442A stosowany jest przede wszystkim jako element wykonawczy w układach regulacji temperatury wody zasilającej w instalacjach grzewczych. Obsługa ręczna ale współpracuje także z siłownikiem M6063. Konstrukcja zaworu zapewnia jego długą i niezawodną pracę. Zawór mieszający oprócz regulacji temperatury obiegu grzewczego chroni kocioł / źródło ciepła przed niską temperaturą powrotu. Zawór czterodrożny rozprowadza większość podgrzanej wody po instalacji, a resztę odsyła do pompy zasilającej. W przypadku cieplejszych dni zmniejsza się ilość opału, ponieważ woda o mniejsze temperaturze może być rozprowadzana na grzejniki.
Temperatura wody zasilającej jest regulowana za pomocą obrotowego, walcowego grzyba zaworu. Położenie grzyba uwzględnia dwie charakterystyki regulacyjne przepływu wody do obu wlotów zaworu. W celu zoptymalizowania regulacji - zawór V5442 posiada specjalne charakterystyki regulacyjne.
Cena: 220zł do neg.
Do odbioru w Iwoniczu.
TEL. 669-901-871
220 PLN
IwoniczSprzedam używaną kozetkę medyczną. Kozetka posiada podnoszony zagłówek. Całkowita długość kozetki 186cm, szerokość 56cm, wysokość 50cm. Cena: 250zł do neg. D
Sprzedam nową i nieużywaną prostownicę i szczotkę (2 w 1) do włosów U-Kiss model HB01. Jest to niezawodne i praktyczne rozwiązanie dla zapracowanych kobiet. Urz
Sprzedam nowy i nieużywany (opakowanie jeszcze nie otwierane) grill okrągły Phoenix Beta II w kolorze czarnym. Grill był zakupiony w sklepie Leroy Merlin. Średn