ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Operator maszyn CNC
praca : oferty pracy
2023.10.25

Operator maszyn CNC

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się produkcją okuć meblowych poszukuje kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: OEPRATOR MASZYN CNC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Konfiguracja, uruchamianie i obsługa maszyn CNC
-Wczytywanie programów sterujących do maszyny
-Ustawianie narzędzi i materiałów
-Monitorowanie procesu obróbki i kontrola jakości wyrobów
-Wykonywanie pomiarów i dokonywanie ewentualnych poprawek
-Konserwacja i czyszczenie maszyn
-Dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy
-Bieżąca informacja o awariach i usterek maszyn do przełożonych
-Dokumentowanie wykonanych operacji i raportowanie
-Współpraca z innymi pracownikami w celu utrzymania płynnego procesu produkcyjnego.

NASZE WYMAGANIA:
-Znajomości rysunku technicznego i umiejętności jego odczytywania
-Umiejętności programowania i wprowadzania parametrów obróbki na maszynie CNC
-Precyzji i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
-Znajomości technologii obróbki skrawaniem i narzędzi potrzebnych do jej przeprowadzenia
-Umiejętności obsługi i konserwacji maszyn CNC
-Wysokich zdolności manualnych, wynikających z umiejętności obsługi maszyn CNC
-Znajomość zagadnień związanych z procesem obróbki skrawaniem
-Mile widziane doświadczenia w obsłudze maszyn numerycznych sterowanych komputerowo
-punktualność,
-dyspozycyjność,
-chęć do pracy, zaangażowanie

OFERUJEMY:
-Pracę w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę;
-Wynagrodzenie podstawowe + premia;
-Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
-Dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego;

Bardzo prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: karolina. adamska elansc. pl, w tytule prosimy o dopisanie nazwy stanowiska na który Państwo aplikują.
Prosimy o dołączenie w swoim CV klauzuli RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządz

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - ELAN SP. Z O. O. SP. K.

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się produkcją okuć meblowych poszukuje kandydatów gotowych do podjęcia pracy na st

Brzozów
praca : oferty pracy

ELEKTRYK - ELAN SP. Z O. O. SP. K.

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się produkcją okuć meblowych poszukuje kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: ELEKTRYK TWÓJ ZA

Brzozów
praca : oferty pracy

BRYGADZISTA

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się produkcją okuć meblowych poszukuje kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: BRYGADZISTA ZAKRES

Brzozów
CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE