ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Specjalista ds. reklamy i social media
praca : oferty pracy
2023.11.30

Specjalista ds. reklamy i social media

Firma MULTI STONE Sp. z o. o.
Specjalizujemy się w produkcji blatów meblowych oraz elementów wyposażenia wnętrz z kamieni naturalnych, konglomeratów i ceramiki wielkoformatowej.

www. multistone. pl

Do pracy w naszym biurze w Jasienicy Rosielnej poszukujemy specjalisty do prowadzenia kampanii reklamowych oraz social mediów.

Wymagania:

- biegła znajomość narzędzi reklamowych Google Ads, Facebook Ads, - biegła znajomość narzędzi analitycznych Google i Facebook
- biegła znajomość narzędzi z zakresu mediów społecznościowych
- doświadczenie w powadzeniu kampanii płatnych na Google i Facebook
- doświadczenie w prowadzeniu w email marketingu
- znajomość pakietu MS Office
- doświadczenie w podstawowym przygotowaniu grafik na potrzeby social media
- podstawowa znajomość zasad SEO
- znajomość aktualnych trendów w obszarze komunikacji w kanałach cyfrowych,

Zakres obowiązków:
- obsługa, koordynacja i moderacja profili społecznościowych
- prowadzenie kampanii reklamowych - zwiększanie aktywności na kanałach social mediowych
- planowanie i redagowanie treści social mediowych
- współpraca z działem handlowym w celu wsparcia bieżących projektów
- analiza podjętych działań promocyjno-marketingowych
- wsparcie działań sprzedażowych

Oferujemy:

- ciekawą pracę w stale rozwijającym się zespole,
- możliwości rozwijania umiejętności - samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków
- otwartość na Twoje pomysły i możliwość kreowania własnych rozwiązań,
- przyjazne środowisko pracy,
- UoP, umowę zlecenia, B2B
- Pracę stacjonarną od pon-pt

1 PLN

Jasienica Rosielna
gmina Jasienica Rosielna, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Serwisant blatów meblowych

Firma MULTI STONE Sp. z o. o. Specjalizujemy się w produkcji blatów meblowych oraz elementów wyposażenia wnętrz z kamieni naturalnych, konglomeratów i cerami

praca : oferty pracy

Koordynator projektu - Dział DKP

Firma MULTI STONE Sp. z o. o. Specjalizujemy się w produkcji blatów meblowych oraz elementów wyposażenia wnętrz z kamieni naturalnych, konglomeratów i ceramiki

praca : oferty pracy

Pracownik magazynu

CZĘŚCI SAMOCHODOWELO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓWZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów