ogłoszenia ) praca ) oferty pracy ) Kwalifikowany Pracownik Ochrony Brzozów
praca : oferty pracy
2024.02.23

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Brzozów

Firma ARMA, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownik dozoru Brzozów

Opis stanowiska:

- praca na obiekcie w Brzozowie

Wymagania:

- wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony,
- orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,

- wynagrodzenie 4242 brutto + 20 za godziny nocne,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29. 08. 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm. )

Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04. 05. 2016).

Administratorem Pani/Pan danych jest Firma Arma Sp. z o. o. , z siedzibą w Warszawie ( kod: 00-175) ul. Aleja Jana Pawła II 80 lok 5. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w aplikacji jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgo

4 242 PLN

Brzozów
gmina Brzozów, powiat brzozowski, woj. podkarpackie
praca : oferty pracy

Regionalny Manager Handlowy

W związku z dynamicznym rozwojem Agencja Ochrony ARMA zatrudni na stanowisko: Regionalny Manager Handlowy Miejsce pracy: Krosno oraz obszar działania wojewódz

Brzozów
LO-STARK - CZĘŚCI SAMOCHODOWE CZĘŚCI SAMOCHODOWE LO-STARK - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Brzozów